Wszystko co musisz wiedzieć o implantach zębowych przed pierwszą wizytą u stomatologa.

Dobre gabinety dentystyczne posiadają doświadczonych lekarzy stomatologów oraz bogatą ofertę dzięki czemu pacjenci nie muszą wykonywać usług u różnych stomatologów. Najczęściej gabinety stomatologiczne oferują takie usługi jak stomatologia zachowawcza, endodoncja, ortodoncja, wybielanie zębów oraz protetyka. Najnowszym rozwiązaniem w stomatologii jest implantologia, która pozwala na umieszczenie implantów zębowych w szczęce pacjenta.

Implanty zębowe mogą być umieszczone już podczas pierwszej wizyty. Później pacjent może cieszyć się pełnym uzębieniem. Dobrze wykonany zabieg sprawia, że nie widać różnicy, który ząb jest prawdziwy, a który to implant zębowy.

Najważniejszą cechą jest to, że implanty zębowe są wytrzymałe. Gwarantuje to materiał, z którego są wykonane. Można spotkać się z implantami tytanowymi, a także implantami cyrkonowymi.

Jeśli masz wątpliwości czy implanty zębowe są dla Ciebie zgłoś się do dobrego dentysty w Twoim mieście. On opowie Ci jakie są przeciwwskazania do skorzystania z implantów zębowych. Tych jest niewiele, są to m.in. ciąża, nieustabilizowana cukrzyca czy nowotwory. Konsultacja z lekarzem stomatologiem pomoże w podjęciu decyzji. To on odpowie na pytania związane z przeciwnościami oraz opowie o całej procedurze wszczepienia implantu zębowego.

Implanty zębowe sprawią, że nie będziesz mieć potrzeby zasłaniania zębów podczas śmiania się, uśmiechania czy mówienia.

One Comment on “Wszystko co musisz wiedzieć o implantach zębowych przed pierwszą wizytą u stomatologa.”

Dodaj komentarz